• header

Trenéři

Vlastním jménem Daniel Pokorný, narozen 14. 6. 1987 v Mladé Boleslavi.

   Od svých 4let hrál lední hokej. V roce 2003 se mu stal úraz, který ho na delší dobu vyřadil z aktivního hraní. Jelikož celý dosavadní život sportoval, začal přemýšlet nad jinou sportovní aktivitou, kterou by nahradil letité hraní hokeje. 

  V roce 2004 začal trénovat v Mladoboleslavském klubu pod vedením Graduada Atabaqua, kde trénuje do dnes. Za tu dobu se účastnil a stále se účastní mnoha důležitých akcí, soutěží a projektů po celé Evropě. 

 

  Mimo jiné pomáhá při organizování charitativní akce Show bojových umění Mladoboleslavska. Od roku 2008 působí v Mladé Boleslavi také jako trenér dětí, kde trénuje jednu skupinu dětí ve věku 7 - 10 let.

V květnu 2010 získává modrý pás, který představuje první mistrovský stupeň.  Díky němu si může založit svůj vlastní oddíl. a také tak činí. 

  V lednu 2011 oficiálně zakládá oddíl Capoeiry v Milovicích, kde trénuje jak dospělé tak děti od 7 let. V květnu 2012 získává modrozelený pás a stává se tak jedním ze tří graduadů v ČR, kteří se mohou pyšnit tímto páskem.

 

Vlastním jménem Robert Vráblík

 

 

Vlastním jménem Vendula Zinkeová